„Четата” падна с 1:3 от „Околчица”

15.11.2017
0 коментара | коментирай

Футболистите от Червена Чета „Радецки” паднаха с 1:3 от  „Околчица” /Моравица/. Двубоят е част от БАМФ и се изигра в Заграденото игрище на парка „Дъбника” във Враца. Първото полувреме завърши 0:0 след много компактна и здрава игра от страна на четата. Мачът беше равностоен и двата отбора нямаха много голови положения. Второто полувреме започна с натиск и много груба игра от страна на „Околчица” и след грешка на червените в защита футболистите от Моравица поведоха с 1:0. За отбора на „Околчица” Ивайло Кунчев отбеляза един гол и записа две асистенции. След което съвсем заслужено бе избран за играч на мача. „После нямаше как да обърнем мача и ни победиха с краен резултат 3:1.  Доволен съм от абсолютно всички момчета, които бяха в отбора. Поздравявам тима за мъжката игра”, каза Алекси Христов, председател на фен клуба в Козлодуй. Предстои отборът на „Четата”  да изиграе последния мач за първия полусезон, който се очаква да бъде срещу  ФК „Партизан” /Игрис Махала/ тази събота.