„Дунав 2016” надви „Първа атомна” с 2:0

17.10.2017
0 коментара | коментирай

Децата на „Дунав 2016”/ Селановци/ победиха връстниците си от „Първа атомна” /Козлодуй/ с резултат 2:0.  По време на традиционния селановски събор се проведе и футболна среща, която е част от четвърти кръг от първенството на зона Враца. За радост на многобройната публика домакините от „Дунав 2016” победиха с краен резултат 2:0. Двата гола вкараха футболистите Даниел Петков и Петър Виолетов. Непосредствено след мача се изигра и приятелска контрола между подготвителните групи на ФК „Дунав 2016” /Селановци/ и ФК „Околчица” /Моравица/.  Момчетата от отбора на Селановци обаче успяха да измъкнат минимална победа с резултат от 1:0. Голът във вратата на противниковия отбор наниза Йордан Стоянов.