„Първа Атомна“ завърши равен с „Янтра“

09.10.2017
0 коментара | коментирай

Представителният отбор на ОФК „Първа Атомна“ завърши с резултат 1:1 с отбора на Полски Тръмбеш –„Янтра“, в среща от девети кръг на Северозападната Трета Лига. Точното попадение бе дело на Ростислав Данчев – Рони, който откри в 50-та минута, но  домакините успяха да  изравнят от дузпа в 80-та минута. Футболистите на Николай Нинов тотално надиграха съперника си, но многобройните пропуски им костваха победата. След този кръг „Първа Атомна“ събра 19 точки и измести в класирането втория отбор „Бдин“, който загуби в Ерден от „Кариана“.  В следващия кръг от есенното първенство козлодийските футболисти ще домакинстват на свищовския „Академик“. Срещата ще се играе на 15 октомври на стадиона в Ботев парк.