Нова победа записа ОФК „Първа Атомна“

02.10.2017
3 коментара | коментирай

ОФК „Първа Атомна“ надигра тима на „Партизан“ (Червен бряг) с 2:1 в осми кръг на Северозападна Трета лига. Голмайстор на срещата стана капитанът на отбора Николай Ганчев, който още в първото полувреме отбеляза и двата гола. Попаденията в 15-та и 32-та минута Ганчев реализира по идентичен начин, поемайки топката с гърди в центъра на терена и отправяйки феноменални изстрели към мрежата на противника. В края на втората част гостите успяха да върнат един гол във вратата на „Първа Атомна“. На 8 октомври козлодуйските футболисти ще гостуват на „Янтра“ (Полски Тръмбеш). След победата, козлодуйските футболисти са с равни точки с „Кариана“ и „Бдин“ - по 18, като само головата разлика им отрежда 3-то място.